Дерев'яний підсвічник 10см
- В наличии 9 ед.
- Код: 1276
65 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (73) 575-11-35

Світло в домівках було від свічок та ліхтарів ще зовсім недавно.
Найшвидше з'явилася масляна лампа,після неї люди навчились робити свічки. Перші чаділи і повітря ставало важким,оскільки виготовлювались вони із тваринного жиру,сала.Наступні витримуючи папірус, папір або сердечники деяких рослин в розплавленому жиру. Саме в цей час свічка набула своєї звичної для нас циліндричної форми. Пізніше, коли люди почали займатись бджільництвом, з’явились і воскові свічки, парафінові.Шлях вдосконалення був тривалий і вже би ніхто не подумав що можна в інший спосіб освітити так яскраво приміщення.Та люди винахідливі і появилась гасова лампа ,а пізніше електрика.Вже ніби все зроблено для зручності людей,та до свічок любов залишилися.Все частіше ми їх можемо зустріти у маленьких кав'ярнях,де збережена атмосфера і затишок чогось рідного нам усім.Пісвічники робили різноманітними,межі творчості українців небуло.Та вже знову появились нові технології оформлення,більш сучасні з використанням предментів яких колись небуло.Але любов до автентичного залишилася.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Дерево |
| Высота | 10 см |
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Назначение | Заготовки дерев'янні |
| Состояние | Новое |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 20 мм |
| Высота подсвечника | 100 мм |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Диаметр свечи | 2 см |
| Тематика заготовки | Заготовки для творчості |
- Цена: 65 ₴






