Дерев'яна заготовка для творчості та декупажу Яйце з підставкою 10x4.5см / Дерев'яні заготовки для розпису
- Нет в наличии
- Код: 1137
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна заготовка для творчості та декупажу Яйце з підставкою 10x4,5 см
Дерев'яна заготовка «Яйце з підставкою» - ідеальне рішення для декору та творчості. Заготівля виконана з осики, що вирізняється білою структурою, яка забезпечує рівномірне нанесення фарб та інших декоративних матеріалів.

Особливості:
- Матеріал: Осика - підходить для покриття фарбами, декупажу та інших технік.
- Розміри: Яйце 65x45 мм, підставка 40x35 мм.
- Роздільна конструкція: Зручність у роботі та декоруванні.
- Застосування: Ідеальна для розпису, декупажу, прикрашання бісером, квілінгу, насінням та іншими техніками.
У нашому асортименті представлені дерев'яні заготовки різного розміру і форми, включаючи вироби з різних порід дерева. Вибирайте відповідні заготовки для своїх творчих проектів!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 10 см |
| Диаметр | 4.5 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Пасхальные яйца |
| Ширина | 4.5 см |
- Цена: 50 ₴



