Дерев'яна заготовка для творчості, декупажу 6,5x6,5 см під магніт / Дерев'яні заготовки для декору
- В наличии 180 ед.
- Оптом и в розницу
- Код: 1047
14 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна заготовка для декору та розпису, 6,5x6,5 см, під магніт
Ця квадратна заготовка з натурального дерева підходить для декупажу, розпису та інших видів творчості. З розмірами 6,5x 6,5см, вона чудово підходить для створення унікальних магнітів та декоративних елементів. Натуральне дерево — міцний та зручний матеріал, що дозволяє легко втілити будь-які ідеї.

Характеристики:
- Матеріал: натуральне дерево
- Розміри: 6,5x6,5 см
- Призначення: декупаж, розпис, створення магнітів
У нашому магазині ви знайдете різноманітні дерев'яні вироби та заготовки з фанери для творчості та декору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 6.5 см |
| Длина | 0.5 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Основы для магнитов |
| Ширина | 6.5 см |
- Цена: 14 ₴

