Дерев'яна скринька заготовка для декупажу та розпису 20x10см. / Заготовки скриньки для прикрас із дерева
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 1041
240 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна заготовка шкатулка для декупажу та розпису, 20x10 см
Ця дерев'яна скринька розміром 20x10 см стане чудовою основою для зберігання важливих дрібниць та прикрас. Заготовка підготовлена для декорування в різних техніках, таких як розпис та декупаж, що дозволяє створити унікальний дизайн на ваш смак. Декупаж із цією заготівлею доступний кожному, а для складніших візерунків, таких як Петриківський розпис, знадобиться трохи практики.

Характеристики:
- Розміри: 20 x 10 см
- Матеріал: натуральне дерево ,береза
- Призначення: підходить для декупажу, розпису та інших технік оформлення
У нашому магазині представлено безліч інших заготовок для творчості та декупажу, які надихнуть вас на нові проекти.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 5 см |
| Длина | 20 см |
| Цвет | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Ширина | 10 см |
| Внутрішні розміри | 18*7.5*3.5см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тематика заготовки | шкатулки |
- Цена: 240 ₴


