Дерев'яна заготовка для декору та розпису «Кролик» / Дерев'яні заготовки для декупажу
- В наличии 44 ед.
- Оптом и в розницу
- Код: 1038
13 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна заготовка "Кролик" для розпису, декору та декупажу
Ця дерев'яна заготовка у формі кролика створена для творчості та може бути використана в розписі, декупажі та інших видах декоративного оформлення. Форма кролика дозволяє втілити безліч ідей та стане чудовим елементом як для святкового, так і для повсякденного декору.
Особливості та призначення:
- Матеріал: натуральне дерево, що ідеально підходить для декорування
- Призначення: розпис, декупаж, творчість у різних техніках
- Застосування: відмінно підходить для прикраси інтер'єру або як унікальний подарунок
У нашому інтернет-магазині «Українські традиції» ви також знайдете різноманітні заготівлі для творчості: скриньки, ялинки, яйця, підставки, ложки та багато іншого.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 9 см |
| Цвет | Дерево |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Основы для магнитов |
| Ширина | 7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Толщина | 5 мм |
- Цена: 13 ₴



