Дерев'яний свічник під свічку лакований декоративний настільний / Свічники для свічки
- В наличии 5 ед.
- Код: 1998
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яний лакований підсвічник для свічки
Цей дерев'яний підсвічник підходить для стійкого розміщення свічки двох розмірів 1см та 2 см.. Виріб покритий лаком, що підкреслює природну текстуру та колір деревини, надаючи їй додаткового захисту та блиску.

Характеристики:
- Матеріал: натуральне дерево з лакованою поверхнею
- Поверхня: гладка, лак захищає та підкреслює структуру деревини
- Призначення: підсвічник для свічки
Покриття лаком надає виробу завершеного та охайного вигляду, завдяки чому воно відразу готове до використання. Повний асортимент дерев'яних заготовок доступний у нашому магазині
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота подсвечника | 56 мм |
| Глубина подсвечника | 15 мм |
| Диаметр подсвечника | 70 мм |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 20 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Количество мест для свечей | 2 |
| Материал изготовления | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Тип рекомендуемой свечи | длинная свеча конусообразной формы |
| Высота | 5.6 |
| Материал | Дерево |
| Тип | Підсвічник |
- Цена: 100 ₴





