Дерев'яний свічник під свічку лакований декоративний настільний / Свічники для свічок
- Нет в наличии
- Код: 1997
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яний лакований підсвічник для свічки
Цей дерев'яний підсвічник підходить для стійкого розміщення свічки. Виріб покритий лаком, що підкреслює природну текстуру та колір деревини, надаючи їй додаткового захисту та блиску.

Характеристики:
- Матеріал: натуральне дерево з лакованою поверхнею
- Поверхня: гладка, лак захищає та підкреслює структуру деревини
- Призначення: підсвічник для свічки
Покриття лаком надає виробу завершеного та охайного вигляду, завдяки чому воно відразу готове до використання. Повний асортимент дерев'яних заготовок доступний у нашому магазині
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота подсвечника | 20 мм |
| Глубина подсвечника | 14 мм |
| Диаметр подсвечника | 55 мм |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 35 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Материал изготовления | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Тип рекомендуемой свечи | длинная свеча конусообразной формы |
| Вид свечи | Чайная свеча |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 2 |
| Материал | Дерево |
| Тип | Підсвічник |
- Цена: 50 ₴





