Дерев'яна заготовка для творчості та декупажу Яйце з підставкою 10x4,5 см / Дерев'яні заготовки під розпис
- Нет в наличии
- Код: 1907
40 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна заготовка для творчості та декупажу Яйце з підставкою 10x4,5 см
Дерев'яна заготовка «Яйце з підставкою» виконана з осики, яка вирізняється білою структурою, що забезпечує рівномірне нанесення фарби або декоративних матеріалів. Підходить для різноманітних технік декору.

Особливості:
- Матеріал: Осика, відмінно підходить для розпису та інших видів декору.
- Розміри: Яйце 65x45 мм, підставка 40x35 мм.
- Роздільна конструкція: Зручність у використанні та декоруванні.
- Застосування: Підходить для розпису, декупажу, оздоблення бісером, квілінгу, насінням та інших технік.
У наявності дерев'яні заготовки різних розмірів, форм, з підставками і без, виконані з різних порід дерева.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 10 см |
| Диаметр | 4.5 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Пасхальные яйца |
| Ширина | 4.5 см |
- Цена: 40 ₴


