Дерев'яний підсвічник без покриття 14см
- Нет в наличии
- Код: 1584
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (73) 575-11-35

Світло в домівках було від свічок та ліхтарів ще зовсім недавно.
Найшвидше з'єднання явилася масляна лампа,після неї люди навчились робити свічки. Перші чаділи і повітря ставало важким,оскільки виготовлювались смороду із тваринного жиру,сала.Наступні витримуючи папірус, папір або сердечники деяких рослин в розплавленому жиру. Саме в цею годину свічка набула своєї звичної для нас циліндричної форми. Пізніше, коли люди почали займатись бджільництвом, з'явились і воскові свічки, парафінові.Шлях вдосконалення був тривалий і вже бі ніхто не подумавши, що можна в інший спосіб освітити так білі приміщення.Та люди винахідливі і з'явилася гасова лампа ,а пізніше електрика.Вже ніби все зроблено для зручності людей,та до свічок любов залишилися.Все частіше ми їх можемо зустріти у маленьких кав'ярнях,де збережена атмосфера і затишок чогось рідного нам усім.Пісвічники робили різноманітними,межі творчості українців небуло.Та вже знову з'явилися нові технології оформлення,більш сучасні з використанням предментів яких колись небуло.Але любов до автентичного залишилася.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Вес подсвечника | 105 г |
| Высота подсвечника | 140 мм |
| Глубина подсвечника | 18 мм |
| Диаметр подсвечника | 48 мм |
| Диаметр рекомендуемой свечи | 20 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация свечой | 1 шт |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Материал изготовления | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Высота | 16 |
| Диаметр | 7 |
| Ширина | 12 |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр свечи | 5 см |
| Материал | Дерево бук |
| Назначение | Заготовки дерев'янні |
- Цена: 80 ₴


