Набір підставка дерев'яна 10x4x4см і 4 планшетки 9x9
- Нет в наличии
- Код: 1506
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка і чотири планшетки дерев'яна яні для розпису та декупажу.
Матеріал дерево береза
Розмір зовнішній підставки 10*4*4 см
Розмір внутрішній підставки 9*3*3 см
Розмір планшетки 9*9*0.5 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 4 см |
| Длина | 10 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Основы для магнитов |
| Ширина | 4 см |
- Цена: 80 ₴

