Підставка дерев'яна 7,5х7х7 см
- Нет в наличии
- Код: 1505
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Заготівля дерев'яна яна для розпису та декупажу ручної роботи,допускається відхилення декілька мм у готовому виробі.Для уточнення і додаткових фото просимо зв'язку язатися з менеджером.
Матеріал дерево береза
Розмір зовнішній 7.5*7*7 см
Внутрішній Розмір 7*5.7*5.7 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 7.5 см |
| Длина | 7 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Основы для магнитов |
| Ширина | 7 см |
- Цена: 80 ₴

