Дерев'яна заготовка ялинка для творчості, декупажу 10,5x11 см / Дерев'яні заготовки для декору
- Нет в наличии
- Код: 1421
14 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна заготовка для декору та розпису, 10,5x11 см
Ялинка з дзвіночком, заготовка з натурального дерева підходить для декупажу, розпису та інших видів творчості. З розмірами 10.5x11 см, вона чудово підходить для створення унікальних суверів та декоративних елементів. Натуральне дерево — міцний та зручний матеріал, що дозволяє легко втілити будь-які ідеї.

Характеристики:
- Матеріал: натуральне дерево
- Розміри: 10,5x11 см
- Призначення: декупаж, розпис, створення сувенірів
У нашому магазині ви знайдете різноманітні дерев'яні вироби та заготовки з фанери для творчості та декору.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 10.5 см |
| Длина | 0.5 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Фигурки, новогодние игрушки |
| Ширина | 11 см |
- Цена: 14 ₴


