Дерев'яна заготовка для фарбування та декупажу Яйце 12x8см / Дерев'яні заготовки для розпису
Новинка
- Нет в наличии
- Код: 1327
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (97) 224-01-44
- +380 (73) 575-11-35
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дерев'яна заготовка для фарбування та декупажу «Яйце», 12x8 см
Міцна дерев'яна заготовка у формі яйця з рівним дном, що ідеально підходить для творчості. Виготовлена із склеєних брусків дерева, що забезпечує її міцність та стійкість до деформації навіть у вологих умовах. Заготовка ідеально підходить для фарбування, декупажу, обробки бісером, квілінгу та інших технік рукоділля.
Характеристики:
- Матеріал: дерево, склеєні бруски
- Розмір: 120x80 мм
- Особливості: рівне дно для стійкості
- Призначення: фарбування, декупаж, обробка декоративними матеріалами
У магазині "Українські традиції" ви знайдете багато унікальних виробів, створених українськими майстрами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ручная Работа |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 12 см |
| Диаметр | 8 см |
| Материал | Дерево |
| Назначение | Для декупажа |
| Тематика заготовки | Пасхальные яйца |
| Ширина | 8 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Заготовки для декупажа. |
- Цена: 75 ₴


